Kurumsal
Kurumsal
Antalya Boya Pazarlama Ticaret Ltd. Şti. 1998 yılında bir turizm kenti olan Antalya'nın merkezinde kurulmuş aile şirketidir. Kurulduğu ilk günden itibaren Filli Boya toptancılığını benimsemiş ve her geçen gün çıtasnı daha da yükseltme çabasında olan bir firmadır.
Merkezi Antalya,da olmak üzere,Isparta şubesi dahil Toplam iki ayrı Noktadan ANTALYA,ISPARTA,BURDUR İllerini Kapsayan Bölgede FİLLİ BOYA Satış ve Dağıtımını her geçen sene artan işlem hacmi ile sürdürmektedir


Vizyon
Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda bayi odaklı bir yaklaşımla beklentilerin ötesin de kalite ve hizmeti sunmak.


Misyon
Ürünlerimiz, çözümlerimiz ve hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakının sonucunda bayilerimizin ilk tercihi olarak; çalışanlarımız ve bayilerimizin için değer yaratan bir kurum olmakKampanyalar
100 TL ve üzeri alışverişlerinizde +2 taksit seçenekleriyle! 10 taksiti geçmeyecek Ticari Kartlar Kampanya dahil değildir.
150 TL ve üzeri alışverişlerinizde +2 taksit seçenekleriyle! 10 taksiti geçmeyecek Ticari Kartlar Kampanya dahilindedir.
World Business kartları dahil değildir
Maximum kartlarda 12 taksit imkanı 100 TL üzeri işlemlerde ticari kartlarda 2-6 taksite ilave +2 taksit kampanyası
200 TL ve üzeri alışverişlerinizde +2 taksit seçenekleriyle! 10 taksiti geçmeyecek Ticari Kartlar Kampanya dahilindedir.